Kogo Group | Český English

O restauraci

Restaurace Kogo Slovanský Dům umístěná v srdci Prahy je dlouhodobě vlajkovou lodí skupiny a definuje základní pilíře a hodnoty značky „Kogo“, kterými jsou prémiová kvalita surovin, vysoká úroveň personálu, vstřícnost a upřímnost vůči našim hostům a tvorba komfortního prostředí, kde se každý cítí dobře.

Náš pečlivě sestavený jídelní lístek se skládá z toho nejlepšího, co mediteránská kuchyně nabízí. Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky, do které spadají mimo jiné i speciality jako syrové langustýnky marinované v olivovém oleji a pomerančové šťávě, vařený humr a krevety na katalánský způsob, telecí svíčková se salsou „tonnata“ nebo pečený telecí filet s husími játry a černým lanýžem podávaný v omáčce z vína traminer. Jídelnímu lístku dominují zejména ryby a mořské plody, nicméně i pro milovníky těstovin a rizot je na výběr široké spektrum pokrmů. Ke kompletnímu gastronomickému zážitku je hostům k dispozici obsáhlý vinný lístek, sestavený ve spolupráci se světovými vinaři.

Věříme, že konzumace jídla a pití není jen lidskou potřebou, ale momentem, který vytváří výjimečné chvíle. Ať už se jedná o obchodní schůzku, oběd s přáteli či romantickou večeři ve dvou, jsme rádi za každou možnost provést naše hosty neobyčejným gastronomickým zážitkem.

Budeme se na Vás těšit!
Team Kogo Slovanský Dům

luk_0488.jpg
×

Následující povinné položky nebyly vyplněny nebo mají špatný formát:

Cookies