Kogo Group | Český English

Novinky a zprávy ze sociálních sítí

Všem doporučujeme začít týden skvělou večeří se svými blízkými, přáteli i nepřáteli. Prodloužit si tak trochu víkend a připravit se na náročnost pracovních dnů. No a pak? Pak už to uteče jako voda a příští týden si to můžete zopakovat znova.:)

Humr nebo krevety? A co nejdřív humr a pak krevety? A nebo humr s krevetami dohromady? Záleží jen na vás. Ale věříme, že vaše přání můžeme již předem považovat za splněné.:)

INSTAGRAM. Přátelé, rádi bychom se vám připomněli, že facebook není náš jediný komunikační kanál!:) Jestli chcete sledovat aktuality z kuchyně, a tím máme na mysli nejen menu, ale i samotné dění v restauraci a výběr jídla našich hostů, sledujte instagram Kogo Slovanského domu!:) 👥 https://www.instagram.com/kogo_slovansky_dum/

Po obědech jsme si trochu odpočinuli a teď už zase hurá do večerního provozu. Co si budem povídat, jsme jednoduše k nezastavení!:) Nevěříte? Zastavte se na kontrolu.:)

Máte rádi foie gras? A černého lanýže? Tak v tom případě, tohle jídlo, pečené plátky husích jater na bramborových lupínkách s krémem z černého lanýže, bylo stvořeno přímo pro vás.:)

Rybko rybko! A že je z čeho vybírat. Slibujeme, že naše vitrína nikdy nebude prázdná a že vždy bude opatřená těmi nejvybranějšími mořskými plody na trhu.:)

Karel Gott byl naším častým a čestným hostem. Vždy přicházel s úsměvem a náš celý tým k němu choval velkou úctu. Nebudeme nic nalhávat, když řekneme, že se nám bude stýskat.

Milujeme pastu! Milujete pastu? <3

Než začne provoz, zastavte se k nám do vedlejší části restaurace, která je ideální na ranní schůzku, obchodní meeting nebo jen na vychutnání kvalitní kávy.:)

×

Následující povinné položky nebyly vyplněny nebo mají špatný formát: