Kogo Group | Český English

Kariéra

kariera.jpgPráce v gastronomii rozhodně není jednoduchá. Je to tvrdá práce, což je i důvod, proč jí člověk musí dělat s láskou. Ceníme si našeho personálu a každodení práce, kterou odvádí v našich provozech. Troufneme si říci, že i naši zaměstnanci jsou rádi a pyšní, že se mohou podílet na rozvoji společnosti, která se neustále vyvíjí a roste již od roku 1993. Tomu odpovídá i skutečnost, že velká část našich zaměstnanců je s námi dlouhodobě již od založení první restaurace Kogo. Snažíme se našim lidem vycházet vstříc co nejvíce můžeme a poskyvat prostředí adekvátní standardu moderní gastronomie.

Od našich zaměstnanců požadujeme absolutní profesionalitu, zodpovědnost na udělené pozici, schopnost pracovat v týmu, motivaci učit se nové věci a schopnost řešit “kritické” situace bezkonfliktně. Rovněž silně preferejume,  pokud má uchazeč předchozí praxi v oboru gastronomie.

Pokud zrovna hledáte práci v gastronomii a nebojíte se nových výzev, tak se podívejte na naše aktuální otevřené pozice. Za všechny naše požadavky nabízíme zajímavé platové podmínky a zaměstnanecké benefity.

Jelikož hledáme kvalitní personál neustále, můžete nás o kontaktovat i v případě že na našich stránkách nenaleznete volné pozice. Pošlete nám svůj životopis a průvodní dopis s informací o jakou pozici byste měli zájem na email [javascript protected email].

Volné pracovní pozice: Kogo Slovanský Dům

Název pozice Datum platnosti od
×

Následující povinné položky nebyly vyplněny nebo mají špatný formát:

Cookies