Kogo Group | Český English

Novinky a zprávy ze sociálních sítí

Náš oblíbenec! Platýs evropský neboli velký. Je pro něj význačné, že se řadí k nejvýznamnějším mořským rybám, které se zdržují v chladných vodách s vysokým obsahem soli. Při klasickém plavání se s ním asi nesetkáte, neboť se pohybuje v hloubce 10-200 metrů a jeho charakteristickou vlastností je, že je mistrem v maskování. Prostě frajer, co říkáte?

Špagety carbonara nepatří mezi nejlehčí jídlo, ale určitě mezi to neoblíbenejší. Nebo se snad mýlíme?😅

Jste milovníci pizzy? Tak to pro vás máme dobrou zprávu, neboť u nás si můžete vybrat rovnou z devíti provedení.🍕 Pro ukázku jsme zvolili postup výroby té nejzákladnější a pro mnohé nejoblíbenější - MARGHERITA!:)

Abyste si nemysleli, že naší specializací je pouze pasta, mořské plody a domácí pizza, představujeme vám jeden z našich dezertů.🍰 Jedná se o lehký malinový krém s piškotem a čerstvým ovocem v čokoládové skořápce, který je přelitý horkou čokoládou. A jak to vypadá? Nebo chutná? Obojí skvostně!:)

Přátelé, přichystali jsme si pro vás dárkové poukazy. Jestli proto nevíte, jak obdarovat své blízké, našli jsme řešení.:) PS: Vánoce jsou za rohem!:)

Něco na zub? Co tyhto batátové hranolky? Už jste ochutnali?:)

Co dnes k večeři? Hovězí nebo rybu? A co kombinaci obojího? Začít můžete naším carpacciem a následně si vychutnat filet z grilované pražmy podávané s bramborovými lupínky a dušeným špenátem. A není-li vám po chuti ani jedno, nevadí, máme toho mnohem víc!:)

Ranní káva nebo obchodní schůzka? Zastavte se, zrovna jsme otevřeli.:)

Kuchyně je základním stavebním kamenem celé restaurace, to se ví. Ale u nás můžete narazit ještě na malou vychytávku - červená barva totiž provokuje kuchaře k těm nejlepším výkonům.:)

×

Následující povinné položky nebyly vyplněny nebo mají špatný formát: