Kogo Group | Český English

Náš příběh

“Dobré jídlo, pití a přátelé je kombinace, která v životě tvoří příběhy a krásné chvíle. Jako skupina provozující restaurace si nemůžeme přát více, než poskytnout našim hostům všechny potřebné prvky, které umožní vytvoření těchto speciálních chvilek, ať už se jedná o důležitou obchodní schůzku či romantickou večeři ” Jovo Savič, zakladatel a majitel skupiny Kogo

Skupina Kogo se začala formovat již v roce 1993, kdy otevřela svou první pobočku v centru Prahy, v ulici Havelská. Z malého podniku, který byl převážně koncipován jako kavárna se postupem času vyvinula plnohodnotná restaurace. Už od prvních krůčků byly hodnoty naší značky jasně definovány – kvalitní suroviny, poctivý přístup, milý a pozorný personal, což v důsledku tvořilo domácí a příjemné prostředí, za kterým se naši zákazníci rádi vrací do dneška.

V současné době se skupina Kogo skládá z několika podniků, které sdílí stejné hodnoty pod jednou střechou. Cílem skupiny je vytvářet restaurace v atraktivních lokalitách, udržovat přísné standardy v souvislosti s kvalitou surovin a klást silný důraz na excelentní servis vůči našim zákazníkům.

Važíme si všech našich hostů, kteří naši práci oceňují již řadu let a budeme se maximálně snažit, abychom Vás dále hýčkali gastronomickými zážitky a novinkami!

Kogo Group

kogo-about.jpg
×

Následující povinné položky nebyly vyplněny nebo mají špatný formát:

Cookies