Kogo Group | Český English

O restauraci

Restaurace Kogo působí již řadu let ve známém golfovém klubu Albatross, situovaném v nádherném prostředí v blízkosti Rudné u Prahy. Tento klub je vyhledáván jako jedna z nejlepších golfových destinací v České republice a přitahuje rovněž i mnoho zahraničních hráčů díky svému statusu v rámci PGA.

Nabídka restaurace je koncipována tak, aby zaujala i ty nejnáročnější klienty a nabízí široké spektrum nejlepších surovin v kategorii mořských plodů, ryb, masa, těstovin a domácích dezertů. Hosté mají k dispozici rovněž snídaňové menu a menší pokrmy jako čerstvé sendviče a bagety, které je možné si objednat přímo na hřiště. Pro milovníky vína je připravena pečlivě vybraná nabídka vín a šampaňského, které si hosté můžou vychutnat na terase s výhledem na hřiště.

Hosté mají k dispozici i „Albatross Bar“, který svými oddělenými prostory umožňuje příjemnou relaxaci a pohodlné sezení. Důležitou součástí prostor je rovněž VIP salónek umístěný ve třetím patře klubovny, který nabízí vysoký komfort společně s dostatkem soukromí pro obchodní jednání a meetingy.

Restaurace Kogo Albatross připravila pro členy klubu v rámci benefit programu členskou slevu ve výši 10%. Tuto slevu může člen uplatit pouze v restauraci Kogo Albatross po předložení své členské karty personálu restaurace.

Ať už jste vášnivým golfistou/kou, nebo si jen chcete užít příjemný oběd za Prahou, rádi Vás přivítáme a postaráme se, aby Vám nic nechybělo.

Budeme se na Vás těšit!
Team Kogo Albatross

luk_1563.jpg
×

Následující povinné položky nebyly vyplněny nebo mají špatný formát:

Cookies