Kogo Group | Český English

O nás

GILDA Pintxos & Tapas bar je místo, kde si můžete pochutnat na skvělých tapas, skleničce vína z široké nabídky rozlévaných španělských vín, točeném pivu nebo kávě a to vše po celý den a k tomu s výhledem z naší zahrádky na zelený park v srdci Vinohrad. To vše v útulné a pohodové atmosféře díky přátelskému a vlídnému personálu. Doražte na snídani, víkendový brunch, hudební středu, nebo klidnou večeři.

Poznejte unikátní koncept inspirovaný španělským Bilbaem, zaměřený na kuchyni severního Španělska, a to konkrétně na pokrmy pod názvem PINTXOS, které se vyznačují různými kombinacemi delikátních jednohubek podávaných na bílé bagetě propíchnuté špejlí. Veškeré jednohubky jsou unikátní díky pečlivě vybraným španělským ingrediencím jako například paprika padrón s iberskou šunkou Jamón ibérico. Tyto jednohubky si můžete vybrat podle svých chutí, najdete je vždy vystavené na baru ve vitríně. V novém menu naleznete nejen pokrmy tradiční španělské kuchyně, ale i oblíbené pochoutky s příchutí latinské ameriky.

 

Skupinové akce a firemní večírky

Plánujete firemní akci nebo soukromý večírek? Rádi pro vás zajistíme veškeré potřebné přípravy včetně rautu a produkčních aspektů.

Naše restaurace disponuje celkem 50 místy na sezení a letní zahrádkou se 30 místy.

Pokud máte zájem o další informace včetně možností skupinových nabídek, neváhejte nás kontaktovat na e-mail [javascript protected email].

×

Následující povinné položky nebyly vyplněny nebo mají špatný formát:

Cookies